סימולציה לוועדה רפואית

אל הועדות הרפואית של משרד הביטחון – מגיע כל מי שמשרד הביטחון הכיר בפגיעתו כפגיעה שנגרמה או הוחמרה עקב השירות.

תפקידן של הועדות הרפואיות, על פי החוק, הוא לקבוע נכות או נכויות על פגיעות מוכרות. כלומר, פגיעות שקצין התגמולים קבע שקיים קשר ביניהן לבין השירות. הקביעה של הועדות הרפואיות משפיעה באופן ישיר על גובה הפיצוי הכספי שמקבלים, על זכאות לטיפול רפואי, לתעודת נכה או לרכב רפואי, למימון שכר לימוד ולקצבה חודשית גבוהה. לכן, כל מי שמעוניין להגדיל את סיכוייו לקבל את כל מה שמגיע לו, בלי הפתעות ובלי כישלונות, חייב להגיע מוכן וחד לוועדה הרפואית.

בדיוק בשביל זה – יש את המומחים שלנו!

הצוות שלנו, הכולל: קבנ"ים, אורתופדים, רופאים ועורכי דין (שייצגו באלפי ועדות רפואיות) יכין אתכם לקראת הוועדה הרפואית. נעניק לכם טיפים ודגשים חשובים, נוודא שתימנעו מטעויות ונדאג שתגיעו בטוחים בעצמכם.

חבר טלפוני

אם נחבלתם או חליתם בשירות ואתם קוראים את השורות האלה – כנראה שגם אתם שוקלים להגיש תביעה להכרה בנכות (או שכבר הגשתם את התביעה ואתם ממתינים לוועדה רפואית)

בהליכים מול משרד הביטחון, בדיוק כמו בחיים, תמיד טוב שיש לצדכם את החבר החכם, זה שיש לו ניסיון ותמיד יודע לתת את העצה הנכונה בזמן הנכון.

אנו גאים להציג בפניכם את החבר הטלפוני: מומחה מטעמנו שמכיר את משרד הביטחון, חי את משרד הביטחון ונושם את משרד הביטחון. תוכלו להיוועץ אתו בכל נושא שקשור להליכים מול משרד הביטחון.

כשהחבר הטלפוני לצידכם, אתם תשנו יותר טוב בלילה משום שתדעו שמעתה יש לכם ממי לקבל תשובות.

לאחר רכישה המסלול – יתקשר אליכם מומחה מטעמנו. תפקידו להדריך אתכם לגבי התהליך ולהעניק לכם כלים, טיפים ודגשים שימקסמו את סיכויי הצלחת התהליך שלכם.

סיוע וליווי מלא בהגשת תביעה להכרה

המסלול המקיף והמומלץ ביותר שלנו.

הליך תביעה להכרה בנכות לפי חוק הנכים מתחיל בהגשת פניה למשרד הביטחון – ומסתיים בקבלת החלטה של קצין התגמולים.

מדובר בהליך ארוך שדורש מילוי מסמכים משפטיים, התייחסות לעובדות, עריכת תצהיר בפני עורך דין, הפניה למסמכים ולטענות משפטיות, עובדתיות ורפואיות.

מטבע הדברים, לא כל החלטה של קצין התגמולים היא חיובית וחשוב מאוד לדעת מה לרשום בטפסים ובתצהיר ואיך להציג את הדברים כדי להגדיל את סיכויי התביעה להתקבל.

אנו בכמה עו"ד – מציעים שירות מלא, הכולל: סיוע במילוי הטפסים, עריכת תצהיר, ארגון התביעה לצורך שליחה והגשה למשרד הביטחון בצורה המקצועית ביותר.

הסיוע של כמה עוד יבטיח שתגישו את התביעה בצורה הטובה והמקצועית ביותר – מבלי להוציא אלפי שקלים. 

מינימום עלות – בלי לוותר על המקצועיות!

Монтажная область 75

מדריכים מקוונים

השירות הצבאי עשוי להוביל לפגיעות נפשיות וגופניות (ולעיתים שתיהן יחד)

מדינת ישראל קבעה שכל מי שנפגע במהלך ועקב שירותו, זכאי לפנות למשרד הביטחון בבקשה לקבלת הכרה בפגיעתו.

את הבקשה להכרה מגישים לאף שיקום נכים במשרד הביטחון, שתפקידו לברר את הבקשה ולהחליט האם לקבלה או לדחותה.

במקרה של קבלת הכרה בפגיעה ממשרד הביטחון, מתקיים הליך בפני ועדה רפואית, שתפקידה להעריך את חומרת הפגיעה על ידי קביעת אחוזי נכות.

הכנו עבורכם סדרת מדריכים מקצועיים שמחולקים לפי סוגי הפגיעות האופייניות. מטרת המדריכים היא להכין אתכם באופן המיטבי להליך הגשת התביעה ולוועדות הרפואיות.

בכל מדריך תמצאו מידע רב ומועיל על הגשת תביעה – לפי סוג הפגיעה או המחלה ממנה את סובלים.

תוכלו לקרוא על מקרים דומים לשלכם, ותקבלו טיפים ודגשים חשובים שיעזרו לכם למקסם את הסיכויים שתקבלו את מירב הזכויות שמגיעות לכם.

הירשם לניוזלטר שלנו

כתבות

עורך דין צבאי

כשאנחנו חושבים על הצבא, פעמים רבות עולה בראשנו תמונה של גוף שלא ניתן לעמוד מולו, אבל זה ממש לא נכון. עורך דין צבאי

קרא עוד »

*השירות אינו משפטי. | המידע המוצג באתר הינו מידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ או המלצה מכל סוג שהוא.

כל הזכויות שמורות © | 2022 | כמה עוד בע"מ

Site By | SHOWCASE ONLINE